Waar wordt gecollecteerd?

_JMS0129.jpg

Oranje Fonds Collecte 

Selecteer een provincie en bekijk - per gemeente - welke organisaties collecteren namens het Oranje Fonds. 

WIlt u het per collectegebied bekijken? Bekijk dan hier het kaartje en zoek op postcode of woonplaats.

Kies uw provincie

Aa en Hunze

Interzorg Hendrik Kok

MFC de SPIL

Stichting Dorpshuis Eexterveen

Assen

Duikteam Miramar Drenthe

Nederlands Arabisch Vriendschap Stichting voor Taal en Cultuur

Stichting Buurderij De Wilde Haan

Stichting Vrienden van de W.A. van Lieflandschool Assen

Stichting You!

Borger-Odoorn

Voetbalvereniging De Treffer '16

Coevorden

HBV De Veerkracht

Korfbalvereniging Korvesta

Stichting Eerste Hulp Voor Minima

De Wolden

LTV Voorwijk

Popkoor Just Fun

Emmen

De Zonnebloem

Stichting De Gouden Poot

Stichting Eerste Hulp Voor Minima

Treant Care Veltman

Hoogeveen

Humanistische Stichting Vrienden van het Jannes van der Sleedenhuis

Stichting Speelgoedbank Robin Hood

Voorwaarts Tiendeveen

Wielrenvereniging De Peddelaars

Meppel

Kindercircus Okidoki
MLTC
Stichting Present Meppel
Wijkvereniging Oosterboer
Midden-Drenthe
Gymnastiekvereniging SGV Wijster
Stichting Buurthuis Holthe, Lieving en Makkum
Stichting BWC Kimena
Stichting Wij zijn Bovensmilde
Noordenveld
Bewonersvereniging de Garve
Gymvereniging DSTV-Peize
Muziekvereniging Noordenveld
Ouderenopvang Roden
Westerveld
Judovereniging Jigotai

Almere

Bewonersvereniging Grienden en Meenten

NAH Ontmoetingspunt Almere

Scouting De Meridiaan

Stichting Almeerse Handen Ineen

Stichting de Schoor
Stichting Muzikale Herinneringen
Stichting NAH Forum Almere
Stichting No Budget

Stichting Regenboogbuurt

Stichting Surant

Stichting Voedselbank voor Dieren Almere

Dronten

Kinderkoor Jong Leven

Stichting Philadelphia Zorg Rozemarijn

Lelystad

Luchtscouts Vliegveld Lelystad

Scouting Ascanen Groep

Stichting Samen gaan we het doen

Noordoostpolder

Espeler Vrouwen Algemeen

Pax Kinderhulp Noordoostpolder / Urk

Stichting ABC Nederland

Stichting Present Noordoostpolder

Urk

Buurtvereniging De Zaandwuppers

Stichting Mimme

Achtkarspelen
Jeugdwerk gerkesklooster stroobos
Stichting Anfean
Stichting Interventieteam D&N
Dantumadiel
Speeltuin Lyts Tomke
Stichting Speeltuin De Hege Seis
De Fryske Marren
CMV Crescendo Idskenhuizen
Speeltuin Commissie Ûs Hoekje Terherne Noord
WoonZorg- en Behandelcentrum Flecke
Harlingen
Wijkvereniging Bynia State
Heerenveen
CSC45
Dorpshuis Bokkesprong
Futsal Heerenveen
Hondensportvereniging De Doordouwers
Scouting Polaris
Stichting Voedselbank Heerenveen
Stichting Wijkcentrum de Akkers
Leeuwarden
Christelijke Scoutinggroep Burmania
De Groene Apotheek
De Nije Bazun
Gymnastiekvereniging Udi Wergea
Rondomzorg
Scoutinggroep De Esdoorn
Stichting AanZet
Stichting Multifunctioneel Centrum Jirnsum
Stichting Pasveerkorpsen
Stichting Platform Levensbeschouwing in Kleurrijk Fryslân
Stichting Play - Skate Court Grou
Stichting Spelend Sporten
Talant - Ieleane 13
Zonnebloem Stiens e.o.
Noardeast-Fryslân
CGVWardyKollum
Korfbalvereniging De Granaet
MFC "Hùsterwâld" te Oudwoude
Stichting Doarpshus Marrum-Westernijtsjerk
Tusken Toer en Terp
Ooststellingwerf
Stichting Trajectum
Opsterland
Speel-o-theek de Boarterskoer
Stichting Present Zuidoost Friesland
SV Langezwaag
Schiermonnikoog
Stichting Dier- en Speelweide Schiermonnikoog
Smallingerland
Badmintonclub Drachten
Talant Ringweg
Súdwest-Fryslân
Buurtvereniging Molepaed
Buurtvereniging Waaksens
Chr. muziekvereniging Excelsior Schraard
CVV ONS Sneek
Korfbalvereniging De Waterpoort
Stichting Dorpshuis Woudsend en omstreken
Stichting Phéron
Stichting Wijkbelangen Hemdijk Sneek
Tennisclub Witmarsum
Vereniging Dorpsbelang Gauw
Vereniging Voor Dorpsbelangen te Kimswerd
Tytsjerksteradiel
Stichting Dimarte
Stichting Interventieteam D&N
Vlieland
TCV91
Waadhoeke
Buurtvereniging Arkens
Dierenweide St.-Annaparochie
G.V. SSS
Handenarbeidvereniging Ried e.o.
Kloostertuin Oosterbierum
Muziekvereniging Harmonie Beetgum
Stichting d'Ald Skoalle
Stichting Dorpshuis Hitzum
Tennisvereniging Marssum
Tennisvereniging St. Jacobiparochie
Wijkraad Professorenwijk
Weststellingwerf
Judovereniging de Splittinge


 

Aalten
Stichting KiVaDa Breedenbroek
Apeldoorn
Christelijke Muziekvereniging DAP
DHG/ Rots
Jeugdclub Klarenbeek
Maatjes Apeldoorn
Paardensportvereniging De Hunneruiters
Popkoor PowerPop
Stichting Blauw Zout
Stichting Groei & Bloei Apeldoorn
Stichting PHE/ Pegasus Foundation
Stichting Stadsdeelondersteuning Menorah
Arnhem
De Zonnebloem
Equilibrium Combat Tang Soo Do
HAN Automotive Rally Team (HART)
Scouting Aerendheem
Stichting Jobzzpmaatje
Stichting Rechtswinkel Arnhem
Vereniging Drentebuurt Arnhem
Zonnebloem Arnhem Zuidwest
Barneveld
Orange Love PMC
Stichting kisport
Berg en Dal
Carnavals Vereniging de Sokkenummers
Stichting Hondenclub KWISPEL
Tennisvereniging Groesbeek
Berkelland
Speeltuinvereniging De Koppel
Stichting Kulturhus Beltrum
Stichting Tussenstaphuis
Wijkmoestuin De Berg Neede
Beuningen
Toneelvereniging Plankenkoorts
Bronckhorst
Scouting Roothaangroep
Brummen
Stichting Dierenpark 't Goor
Buren
Bloemrijk Beusichem-Zoelmond
Buurtvereniging De Breipot
Stichting Bijzonder Goed
Voetbalvereniging Ingense Sportclub
Culemborg
Corsoclub Culemborg
Koninklijke Harmonie Pieter Aafjes
Stichting Wooninitiatief Culemborg
Doesburg
DWV Doesburg
Doetinchem
Scouting Roothaangroep
Stadskamer
Stichting Gekkoo
Duiven
Buurtvereniging Diesfeldt
Korfbalvereniging Duko
PIT Musicalvereniging Duiven
Speelotheek de Vlieger
Ede
Etc Edese Tennisclub
Exalto Sport
Ichthus Ede
Kunst Na Arbeid Lunteren
Netwerk Dien Je Stad
Stichting Kinderboerderij De Oude Hofstede
The Girl Movement
Elburg
Gymnastiekvereniging ODI
Jong Veluwe
Stichting Vrienden van het Nieuwe Feithenhof
Epe
Viattence
Ermelo
Orange Love PMC
Zorggroep noordwest veluwe
Harderwijk
Harderwijk Dolphins RLFC
Nel's kledingservice
Scouting Ragay-Redoz
Zorggroep noordwest veluwe
Hattem
Stichting PHE/ Pegasus Foundation
Lingewaard
Dansvereniging Mixed Moves
Lochem
Sportvereniging Barchem Vooruit
Zorggroep Sint Maarten- Lochem
Maasdriel
Stichting Brabantzorg Het Zonnelied
Stichting Dorpsraad Velddriel
Tafeltennisvereniging Rotac '82
Montferland
KBO Beek en Loerbeek
Neder-Betuwe
Muziekvereniging Kunst & Vriendschap Opheusden
Nijmegen
Dogs Make a Difference
Fortem
N.C.S.V. Dr. Nico Muller
Solid Road
Stichting Bevordering Buurtparticipatie Hoog-Heseveld
Stichting Hattrick Percussion
Stichting Netwerk Jouw Nijmegen
U.V.S.
Nunspeet
Gymnastiekvereniging Nunspeet
Scouting Nunspeet
Oldebroek
Philadelphia Kooiveen
Stichting PHE/ Pegasus Foundation
Oost Gelre
Corsogroep Hooiland
Oude IJsselstreek
De Gendten
HV Reflex
Stichting Buurtschapshuus Heelweg
Stichting KiVaDa Breedenbroek
Volleybalvereniging Vollverijs
Overbetuwe
Gymnastiekvereniging Excelsior
Renkum
Dorpsbelang Wolfheze
Stichting Rosande Gaerd
Rheden
HAN Automotive Rally Team (HART)
Inloophuis Dieren
Scoutinggroep de Rhedense Pioniers
St.Dierenvoedselbank DBD
Stichting Avondvierdaagse Rheden
Stichting Innoforte Het Prieel
Scherpenzeel
Gospelkoor Masjiach
Tiel
Koninklijke Vereniging Het Tielsch Stedelijk Muziekcorps
's Heeren Loo, Tiel
T.S.V. Theole
Wensstichting Shamajo
Voorst
Jeugdclub Klarenbeek
Wageningen
ACE-Xclusive
Solidez de Pomhorst
Solidez Stadsatelier Ons Huis
Stichting Change Makers Wageningen
Theater Tegendraads
West Betuwe
Buurtvereniging Ut Peppelhof
Muziekvereniging Prinses Marijke
Oranjevereniging Juliana
SpreekSmakelijk
Stichting Anders wordt Gewoon op Zorglandgoed Bloemfonteijn
Stichting Betuwse Jeugdkampen
Stichting Corsowagen Geldermalsen
Stichting Historisch Genootschap Tricht
Stichting Integreren doe je samen!
Stichting Kerk Heesselt
Stichting Linge's Zorglandgoed
Westervoort
carnavalsgroep de Deurgangers
Wijchen
Stichting The Power Run
Zaltbommel
De Wielewaal
Dorpsraad Gameren
GTV Argos
NPV afdeling Bommelerwaard
Vereniging Woongroep Woonwaard
Zwem- en Poloclub Zaltbommel
Zevenaar
DWV Doesburg
Stichting Kinderboerderij Zevenaar
Stichting Welkomhuis
Zutphen
De Bovenkamer Zutphen
Stichting Berkelpark
Stichting Parentshouse Zutphen en omstreken
Zorggroep Sint Maarten- Zutphen

 

Appingedam
Slagwerkensemble Appingedam
Delfzijl
Wijkvereniging West II
Groningen
Basketbal Vereniging Groningen
Christelijke Scoutinggroep De Woudlopers/Rudyard Kipling
Ecologische Zorgboerderij De Mikkelhorst
Mannenkoor Canta Libre
NBV Afdeling Groningen en omstreken
Stichting Aaltied Goud(vink)
Stichting Cosis locatie Confiance
Stichting Kledingbank de Zeecontainer
Stichting Wel Mobiel
Het Hogeland
Buurtvereniging Lageweg
Commissie Kerk Vierhuizen
Eemsmond Runners
Project Den Andel Historiaal
Speeltuinvereniging De Regenboog
Stichting "Onderdendam Speelt"
Stichting Dorpshuis Pieterburen
Stichting Hineni
Tutti Cantano
Vereniging Speelvoorzieningen Kloosterburen
VV Rood Zwart Baflo
Midden-Groningen
L.R. & P.C. Advendo
Stichting Bevrijdingsmuseum Noord Nederland
Stichting Speelgoedbank Amalia
Oldambt
Stichting Dansplezier
Stichting De Gouden Poot
Stichting Sociaal Cultureel Werk Beerta
Pekela
Active kidz
Chr. muziekvereniging Excelsior
Stadskanaal
STB Tennisvereniging
Stichting Aaltied Goud(vink)
Stichting Activiteiten Musselkanaal
Westerkwartier
Aduarder Tennisclub
Muziekvereniging Uit Vriendschap
Muziekvereniging Woudklank Grootegast
Samenwerkingsschool Noordhorn
Schuttersvereniging Zuidhorn
Stichting Autisport Leek
Stichting Dorpshuis d'Olle Schoul Feerwerd
Westerwolde

NOVO

 

Beek
Explosion beek
Oudervereniging Neerbeek
Schutterij St. Laurentius Spaubeek
Brunssum
Stichting Droomgaard West
Echt-Susteren
Buurtvereniging Gelrehof
Pergamijn
Reddingsbrigade Echt
Stichting De Annendaal
Heerlen
Jeugdkring Chrisko
Speeltuin De Spelewei Plus
TTV Heksenberg Heerlen
Kerkrade
Basketballvereniging BC TITANS
Landgraaf
Jeugdkring Chrisko
Speeltuin De Spelewei Plus
Leudal
Stichting Jeugdwerk Thorn
Maasgouw
Fanfare Eensgezindheid
Stichting Jeugdwerk Thorn
Maastricht
Kinder- en Jongerenrechtswinkel Limburg
Scouting Titus Brandsma Maastricht
Stichting Trajekt
TTV Maastricht
Tuttebelle Club vaan Mestreech
Vereniging Buurttheater Mariaberg
Voetbalvereniging Geusselt Sport
Roermond
Koninklijke Harmonie van Roermond
Simpelveld
Bocholtze Badminton Club'77
Sittard-Geleen
Pergamijn
Stichting Kunst en Cultuur in Sanderbout (KIS)
Stichting Voor elkaar Beek-Stein
Stein
Stichting HIP Westelijke Mijnstreek
Stichting Voor elkaar Beek-Stein
Vivantes Zorggroep
Valkenburg aan de Geul
Zangvereniging Orphée
Venlo
Gospelkoor Spirit of Love
Stichting 1 Klein Gebaar
Voerendaal
Buurtvereniging Kundesj Heem
Weert
Stichting Met je hart Weert

 

Altena
Buurtvereniging De Sterke Burgers
De VlindeR
Stichting Youth for Christ Altena
Bergeijk
Stichting Dorpsraad de Weebosch
Bergen op Zoom
Bergse Reddingsbrigade
Bewonerscommissie Samen Thuis
Buurt en activiteitencommissie de Hof van de paltz
Korfbalvereniging Scheldevogels
Stichting Bekoor
Stichting Kip en Apie Kinderfeestjes
Zeeverkenners Karel Doorman
Bernheze
Buro Lima
Stichting de Buitenpas
Best
Lumens
Breda
Breda in Dialoog
Koninklijke Harmonie Cecilia Princenhage
Popkoor Njoy
Stichting Arjati
Stichting De Ontbrekende Schakel
Stichting Kick
Stichting Veteranen Search Team
Surplus zorg Locatie Molenstaete
Cuijk
L.R. De Maasruiters
Deurne
Stichting Gemeenschapshuis Hofke van Marijke
Dongen
Koninklijke Muziekvereniging Dongen
Stichting Muziek Dongen
Drimmelen
Balletvereniging ?t Zwaluwnest
Musicalvereniging Mini Maxi Theater Made
Omroep Drimmelen
Eersel
De Babbellaarsjes
Eindhoven
Buurtvereniging deTempelier
ESKV Attila
Handbalvereniging E.H.V.
Scouting Hopman Latour
Scouting Pére Kersten Stratum
Scouting Wielewaal
Stichting Sociaal Solidair
Etten-Leur
Stichting Pets Food Care
Geldrop-Mierlo
Budovereniging De Hechte Band
Gilze en Rijen
Koninklijke Harmonie St. Cecilia Gilze
Stichting Theaterrijk
Grave
Hockeyclub Grave
Halderberge
Stichting Groen Ontmoet
Heeze-Leende
Jong Nederland Leende
Helmond
Budovereniging De Hechte Band
EDS Fonds
Explo's scouting brandevoort
Heusden
Buurtvereniging Maayenblok
Contourde Twern Heusden
Stichting Jong Nederland Drunen
Hilvarenbeek
Sint Catharinagilde
Laarbeek
Buurtvereniging de Muzenkanten
Loon op Zand
Stichting Crossroads
Stichting Oranjevieringen in de gemeente Loon op Zand
Voedselbank Loon op Zand
Meierijstad
Dorpsraad Boskant
Scouting Schijndel
Moerdijk
Oranjeruiters Fijnaart en Willemstad
Speeltuinvereniging Kindervreugd
Sport en Welzijn
Tafeltennisvereniging Witac '89
Nuenen, Gerwen en Nederwetten
Budovereniging De Hechte Band
Buurtvereniging Opwettens Land
Oisterwijk
Petje af Oisterwijk
Scouting Oisterwijk
Stichting Amarant
Stichting Behoud Joodse Begraafplaats Oisterwijk
Oosterhout
Oosterhuys Boeijend Huys Ouderenzorg B.V.
Oss
Stichting BijdeHandjes Oss
Stichting The Power Run
Wereldvrouwen Oss
Reusel-De Mierden
Buurtvereniging De Beumo
Roosendaal
De Zonnebloem afdeling Kalsdonk
Stichting We All Care 4 YOU
Rucphen
Stichting Pets Food Care
's-Hertogenbosch
Scouting Lucas
Stichting Prisiri
Sint-Michielsgestel
Stichting Care Bag
Son en Breugel
Gehurterbij
Stichting Bewegingscentrum Son en Breugel
Stichting Goud voor Oud
Steenbergen
Bergse Reddingsbrigade
Stichting Karnaval Steenbergen
Tilburg
Ouderinitiatief 't Buske
R.K.S.V Sarto
Stichting Jong Nederland Albert Schweitzer Gilde
Stichting Kruimeltje beheer
Valkenswaard
Buurtschap Leenderweg
Stichting Dommeldal
Veldhoven
Bijenhoudersvereniging St. Ambrosius Veldhoven
SDO Korfbal Veldhoven
Theaterkoor After Eight
Zanggroep Amice
Waalwijk
Buurtvereniging Kanaal & Spoor
Woensdrecht
Stichting tot Karnavalsviering De Snoeken
Stichting Vrienden van Zorgboerderij De Leemberg

 

Aalsmeer
Muziekvereniging Flora
Muziekvereniging Sursum Corda
Alkmaar
Handbalvereniging A&O
Humanitas Noord Kennemerland
Operettegezelschap Odeon
REVAS
Stichting AllesAnders
Stichting JOL Oudieplas
Stichting Present Alkmaar
Toonkunstkoor Alkmaar
Vereniging JOL-Speelstad
Vrijwilligers Centrale Regio Alkmaar
Waterscouting Marco Polo
Wijkcentrum De Oever
Amsterdam
Cordaan Activiteitencentrum Meer & Oever
Evean Twiskehuis
Stichting de Florakokjes Minima Kidsclub
Stichting De Oase van de Oosterparkbuurt
Stichting Geefjekindeenvoorsprong
Stichting Kinder- en Jongerenrechtswinkel
Stichting Speelgoedbank Amsterdam
Stichting Unie van Vrijwilligers Amsterdam
Stichting Vrouwen Ontmoetings Centrum De Hippe Heks
ViiA
Beemster
Stichting Wijkcentrum Zuidoostbeemster
Bergen (NH.)
Gymnastiekvereniging Achilles
Beverwijk
Animal Farm
Stichting Welzijn Beverwijk
Blaricum
Handbalvereniging SDS99
Den Helder
Aurora Winterguard
Esdégé-Reigersdaal
Kcs4Kids
Speelotheek 't Stokpaardje
Stichting Present Den Helder
Drechterland
Stichting Kleinschalig Wonen Westwoud
Wilgaerden locatie Bosmanstaete
Zwembad Het Hemmerven
Edam-Volendam
Stichting Cultureel Erfgoed Warder
Stichting Fun en Fit
Tambourcorps Volendam
Enkhuizen
Stec WF
Gooise Meren
OKI
Stichting Samen Doen Gooise Meren
Stichting Woongroep Bussum
Versa Welzijn locatie SCAN
Haarlem
De Regenboogtuin
Scouting Bos en Duin
Scoutinggroep Menno Simonsz
Scoutinggroep Michiel Adriaansz. De Ruyter
Stichting ZaaiGoed
West Coast Guard
Zanggroep To The Point
Haarlemmermeer
Amstelring Eigen Haard
Carnavalsvereniging De Gaapstokken
De Heimanshof
Gymnastiekvereniging Rijsenhout
RIBW K/AM de Baron
Stichting Care for Gambia
Stichting Maatvast Haarlemmermeer
Walking Wheels Stichting rolstoeldansen
Wijkraad Graan voor Visch
Heemskerk
Animal Farm
Scouting Adelbertus
Heerhugowaard
Esdégé-Reigersdaal AC Stad van de Zon
Eye For Others
REVAS
Heiloo
Double Stars Heiloo
Heilooër Harmonie Orkest Caecilia
Stichting Badmintonhal Heiloo '81
Stichting GeredGereedschap Kennemerland
Hollands Kroon
CV Wieringermeer
Destiny Colorguard
SV Advendo
Koggenland
Oranjevereniging Ursem '46
Stichting Belangengroep Scharwoude
Landsmeer
Gemengde Zangvereniging Zang en Vriendschap
Langedijk
Stichting De Groene Oase
Stichting Hart van Oudkarspel
Stichting present Heerhugowaard-Langedijk
Laren
SV Laren '99
Medemblik
H.V. Hauwert
Noorderkoggenruiters
STG Koggenland
Ouder-Amstel
Rzkv Amstelgeuzen
Purmerend
Buurtvereniging de Vijfmaster
Buurtvereniging Schoof-Halm
GymNet Purmerend
Korfbalvereniging B.E.P.
Stichting Odion DAC De Graslanden
Stichting Present Purmerend
Stichting Turncentrum Waterland
Schagen
Buurtgezinnen.nl
Stichting Esdégé-Reigersdaal
Stichting Nieuwboer Hoeve
Stede Broec
GTS Stede Broec
Stichting In het Zadel
Uithoorn
Haring met Ui
Velsen
Lotuz Dagbesteding
Scouting Bos en Duin
Scoutinggroep Michiel Adriaansz. De Ruyter
Zeekadetkorps IJmond
Zorgbalans de Moerberg
Wormerland
K.V. De Zwetplassers
St. Vakantie voor Mindervaliden (VVM)
Stichting Impaqtt
Zaanstad
De Buurtcamping Burg. in 't Veldpark
Kinderboerderij De Veldmuis
Muziek Organisatie Krommenie
Stichting Impaqtt
Stichting Ondersteuning Zaanstreek Waterland
Stichting Samenbindende Projecten Zaanstreek
Zaandamse Korfbal Vereniging

 

Almelo
Achilles W.I.L. Almelo
Alma inloopershuis
Gospelkoor Onderweg
Stichting Speeltuin Het Nieuwland
Wijkcommissie Sluitersveld
Borne
Born to Pop
Bornse Harmonie
Korfbalvereniging Groen Zwart
Stichting Invulling Stad en Landschap
Deventer
Stedelijk Orkest Lebuinus
Stichting Villa Voorstad Deventer
Dinkelland
EDS Fonds
Moerbekkenkamp
Wagenbouwvereniging de Sjeeskottels
Enschede
Stichting Intercultureel Vrouwencentrum Enschede
Wijkontmoetingstuin De Kloostertuin
Zorgcentrum De Posten
Hardenberg
Bergentheim Veur Mekaar
Korfbalvereniging Avereest
Speeltuinvereniging De Belhamels te Slagharen
Stichting Kom Erbij
Twirlvereniging X-Change
Wijkvereniging Rondom de Brink
Hengelo
A.T.C. '65
Born to Pop
HCV De Weidemennekes
Judoschool Haagsma Hengelo
Hof van Twente
Korfbalvereniging Phenix 72
Kampen
Eye For Others
Henk Brunt Groep
Speeltuinvereniging De Speelpoort
Stichting Brunnepe aan 't roer
Stichting Verenigingsgebouw De Hoge Brink
Wijkvereniging Binnenstad Kampen
Oldenzaal
Badmintonvereniging Icarus
Buurtmoestuin De Triangel
Buurtvereniging Flora
RCO Harlequins
Ommen
CMV SDG Ommen
Stichting Speelplezier Ommen
Voetbalvereniging Vilsteren
Raalte
Dagelijks leven Het hofstedehuis
Timmerweek Heino & Junior
Staphorst
Zorgspectrum Het Zand locatie Zandhove
Steenwijkerland
De Ontmoeting
Gymvereniging Blokzijl
Stichting JY
Vereniging Plaatselijk Belang Scheerwolde
Zwemclub 't Tolhekke
Tubbergen
C.V. de Fortburgers
Carnavals Vereniging Mander
CV de Sjikkebökke
Zwartewaterland
Speeltuin Alexanderstraat
Vereniging Speeltuin W.E.
Zwolle
Christelijk Gemengd Koor Zwolle
Driezorg locatie de Havezate
Rotaract Club Zwolle
Stichting Gemeenschappelijke Voorzieningen Pleintje 1302/05 te Zwolle
Stichting Indoor Skatepark Zwolle
Wijkvereniging W.V.F.
Zwols Symfonie Orkest

 

 

Amersfoort
BAN (Badminton Amersfoort Noord)
Mahber Selam
Netwerk Sociale Gasten
Scouting Mondriaan
Stichting Inloophuizen Amersfoort
Stichting Lyvore
Baarn
Concertkoor Baarn
Bunnik
Kinderboerderij Dier En Wij Odijk
Stichting Gods Werkhof
SV Aurora Tennis
Bunschoten
HVBS
Sprank locatie de Schans
Zorgboerderij De Veldmuis
Houten
Stichting SIA Houten
IJsselstein
Pro Intermetzo
Leusden
Fort33
JKL Generations
Lopik
Buurtvereniging Lopikerkapel
Thomashuis Lopik
Montfoort
Stichting Welzijnsondersteuning Montfoort en Linschoten
Nieuwegein
KRC Rolling
NVC Nieuwegeinse Volleybal Club
Stichting Dorpshuis Fort Vreeswijk
Stichting Galecopperpark Sublime
Stichting Geinbeat
Oudewater
Parel van Oudewater
Renswoude
Passage Christelijk-maatschappelijke vrouwenbeweging
Rhenen
Drumband Rhenen
Excelsior Volleybal
Soest
Balans kinderboerderij De Veenweide
Hart voor Soest
S.Z.V. de Duinkikkers
Stichting Veteranen Search Team
Stichtse Vecht
De Zonnebloem afdeling Maarssen
Oranjevereniging Kockengen
Stichting Zwembad De Meent 2002
Zeeverkenners Johannes de Doper
Utrecht
Buren voor Buren Nederland
Harmonie Orkest Vleuten
Kindercentrum De Ster
Korfbalvereniging HKC
Netwerk Serve the City Utrecht
Reinarde Grote Trekdreef (de Huiskamer)
Scouting Willem de Zwijger
Stichting Amerpoort
Stichting MeeleefGezin
Stichting Oorigineel
Stichting Petje af Utrecht
Stichting Scouting Zuilen
Stichting van Hagar tot Ruth
Stichting Wegloophuis Utrecht
Stichting Werken Aan De Toekomst
U-2B Heard!
Unitas S.R.
USKV Hebbes
Vocal Group Utrecht
Wijkbelangenvereniging De Jutfase Punt
Utrechtse Heuvelrug
De Knuffelweide Amerongen
Stichting Bridgetoconnect
Stichting Lam Nederland
Veenendaal
De Zonnebloem
DEOS Veenendaal
Humanitas DMH woonlocatie 'Onze Nieuwe Weg'
Netwerk voor Jou
Stichting Bewonerscommissie 't Franse Gat
Vijfheerenlanden
Popkoor Let's get Started
SAVEL
Speel-o-theek De Blokkendoos Vianen
Stichting de Iris
Stichting Project Icarus
Stichting Vitaal Hagestein
Stichting Vrienden van Open Vensters
Wijk bij Duurstede
Levitas
Woerden
Activiteiten en Sportvereniging Bredius
Amerpoort
Careyn Weddesteyn
Muziekvereniging Nieuw Leven Kamerik
Stichting De Kievit
Woudenberg
Gospelkoor Masjiach
Zeist
ADRA
Stichting Met je Hart Zeist

 

Borsele
ReddingsOrganisatie Zeeland
Goes
ReddingsOrganisatie Zeeland
Kapelle
mfCare
Stichting Het Kompas/Baruch as I am
Middelburg
ReddingsOrganisatie Zeeland
Stichting Hart voor de Zorg Walcheren
Stichting WMZO
Noord-Beveland
Stichting Wissebad
Reimerswaal
LTC Hansweert
Siloah
Schouwen-Duiveland
Harmonievereniging Nut en Uitspanning
Muziekvereniging Apollo
Siloah
Stichting Vlinderduin
Sluis
Stichting Tragel Zorg
Terneuzen
KBO Afdeling Sas van Gent
Stichting Jeugdsoos Biervliet
Stichting Jongerenplasa
Stichting Tragel Zorg
TTV Den Dijk
Tholen
Siloah
Speeltuinvereniging Buutvrij
Veere
Siloah
Vlissingen
Ambassade van Vrede
Koninklijke Harmonie Ons Genoegen
Stichting Hulp Voor Iedereen
Stichting Mae Uku

 

Alblasserdam
Atletiek vereniging AAA
Albrandswaard
Harmonievereniging La Bona Futura
Alphen aan den Rijn
Pip & Teun Foundation
Scouting Willem Barendsz
Stichting JJB
Bodegraven-Reeuwijk
AKV Vriendenschaar
Gouda Roze
Gymnastiekvereniging Heres
Tennisvereniging Slagwaardig
Brielle
Stichting Speelstad Brielle
Capelle aan den IJssel
Stichting Gebruikers Assistentiehonden
Stichting Romidoki
Stichting Speel-O-Theek Berend Botje
Stichting Voedselbank Voor Dieren 010
Delft
Haitiaanse Vereniging in Nederland
Korfbalvereniging Fortuna
Stichting CircusKabel
Stichting Kinderacademie Delft
Studentenstam de Delftsche Zwervers
Dordrecht
ASVZ locatie Colorado
Stichting Buitenzinnig - voedselbos Dordrecht
Stichting De Buitenwacht
Stichting Dieren Steun
Stichting Ondernemers Voorstraat Noord
Stichting RAMAKOBA
Stichting Speelotheek Pip & Zo
Stichting Time-Inn
Goeree-Overflakkee
Fanfareorkest Vooruit
Muziekvereniging Amicitia Dirksland
Scouting Goedereede
Zorgboerderij Geusje's Stee
Gorinchem
Stichting Stalkaarsen
Gouda
CJV Gouda
Gouda Roze
Gouds Vakantie Kinderfeest
Stedelijke Harmonie Caecilia
Stichting De Ark Gemeenschap Regio Gouda
Stichting Kinderspel
Stichting Kwintes
Wijkteam Nieuwe Park
Zeekadetkorps Gouda
Hellevoetsluis
Helvoetse Reddingsbrigade
Woonvorm Grutto
Hendrik-Ido-Ambacht
Stichting HIP
Werkvisie De Hoop Locatie Ambachtse Bedrijven
Zorgboerderij Het gewone huis
Zorgorganisatie De Blije Borgh
Hillegom
Stichting Speel-O-Theek Hillegom
Hoeksche Waard
Kinderboerderij Dierenpark Landzicht
Scouting Puttershoek
Speeltuinvereniging Jeugdland
Stichting Alerimus
Stichting Cavent
Stichting Scouting Korendijk
Katwijk
KBC
Link zwemmen
's Heeren Loo Druivenhof 1-2
Krimpen aan den IJssel
Muziekvereniging Excelsior
Lansingerland
De Zonnebloem
De Zonnebloem Bleiswijk
Dock 3B
Zonnebloem afdeling Berkel en Rodenrijs
Leiderdorp
Scouting Franciscusgroep Leidencusgroep Leiden
Leidschendam-Voorburg
ATV Nicolaas Beetslaan
Scouting Damherten
Stichting Carts Voor Kids
Lisse
Carnavalsvereniging De Gaapstokken
Stichting Het Raamwerk
Walking Wheels Stichting rolstoeldansen
Maassluis
Dierenhoek 't Sparretje
OKC De Westhoek
Stichting De Hooftzaak Stoed
Molenlanden
Buurtvereniging Beatrixstraat
Buurtvereniging De Groene Schans
Sportvereniging Vridos
Nieuwkoop
De Viergangruiters
Nissewaard
MOE en FIT
Scouting Bernisse
Stichting Wijkgroep Groenewoud
Twirlvereniging TOSS
Papendrecht
De Groenderij
EDS Fonds
Papendrechtse Badminton Club (PBC)
Pijnacker-Nootdorp
Oliveo voetbal
Stichting ForMe
Toneelvereniging 't Speeltoneel
Wijkvereniging Pijnacker-Zuid
Rotterdam
EDS Fonds
Nivon Rotterdam
Popkoor plus
Scoutinggroep The Rangers
Speeltuinvereniging Hoek van Holland
Stichting De AchterTuin
Stichting HotspotHutspot
Stichting Hulp-en Ontmoetingscentrum Portland
Stichting I-CU
Stichting JIJ
Stichting Letras
Stichting Scouting Schout bij Nacht Doorman - MOVO
Stichting Stem zonder Gezicht
Woonzorgcentrum Verpleeghuis Siloam
Zonnebloem Afdeling Groot Schiebroek
Schiedam
Stichting Colonne de la Verite
Stichting Eigen-Werk
Stichting Zeekadetkorps Schiedam Jacob van Heemskerck
YETS Foundation
's-Gravenhage
Middin
Middin AC Weesperstraat
Middin Locatie Mosaico
Muziekvereniging METRO Scheveningen
Scouting Damherten
Scouting Doven Nederland
Stichting Dansacademie Natraj
Stichting Elevator
Stichting Wijkberaad Nieuw Waldeck
Sliedrecht
Stichting Dieren Steun
Vlaardingen
Scouting Wesselgroep
Scouting Zeeverkennersgroep De Geuzen
Stichting Eigen-Werk
Vereniging Scoutinggroep Maurits-Viool
YETS Foundation
Westland
Gym- en Jazzvereniging Devona
Kinderboerderij SKIP
Zwembad De Waterman
Zoetermeer
Stichting Iedereen een maaltijd
Stichting WeZoDo
Zuidplas
Nieuwerkerkse Gymnastiek Vereniging
Zeeverkennersgroep De IJssel
Zwijndrecht
Scouting Ooievaarsgroep