Groeiprogramma 4 deelnemers

60 sociale ondernemers doen mee aan het Oranje Fonds Groeiprogramma 4. Het programma ziet er als volgt uit:

Module 1 (start maart 2017): 40 sociale ondernemers beginnen met module 1. Hierin wordt de basis gelegd voor een eventuele succesvolle deelname aan het Groeiprogramma.

Module 2 (start mei 2017): 20 sociale ondernemers zijn rechtstreeks geplaatst voor module 2. Uit module 1 stromen 20 ondernemers door naar module 2. In deze module wordt gewerkt aan een goede groeistrategie.

Module 3 (start april 2018): uiteindelijk is er voor 20 sociale ondernemers plek in module 3. Zij krijgen drie jaar lang 50.000 euro per jaar om hun sociale onderneming op te schalen. 

Deelnemers Module 1

Stichting Voedsel Loket Almere – Almere

Stichting Surant – Almere

Stichting KoningsHart - Nijmegen

Stichting Welzijn in Elburg - Elburg

Stichting In Samenwerking Met - Nijmegen

Stichting Tandem Welzijnsorganisatie - Nijmegen

Stichting Buddy to Buddy – Zutphen 

Stichting Zelfregiecentrum - Nijmegen

Stichting MJD – Groningen

Stichting The Masters - Maastricht

Stichting Kom en Zie HelpCenter – Schinnen

Stichting Dagbesteding Samen Top – Waspik

Stichting De Krachtcentrale 013 - Tilburg

Stichting Possibilize - Breda

Stichting Kameraden – Den Bosch

Stichting HVO-Querido - Amsterdam

Stichting Philia - Hoofddorp

WeCook Coöperatie U.A. - Haarlem

Stichting NewBees - Amsterdam

Stichting Vrijwilligerspunt Westfriesland - Hoorn

MONEY SCHOOL - Amsterdam

NAMIO – Amsterdam

Stichting Creating Edges - Amsterdam

Stichting Jow! - Zwolle

Stichting Bak&Praat - Hengelo

Stichting Stop Pesten Nu - Deventer

Stichting Werken zonder Grenzen - Amersfoort

Stichting Vluchtelingen Ambassadeurs - Amersfoort

Stichting Steunfonds Voedsel-Focus - Amersfoort

Stichting Klassewerk - Delft

Stichting Attanmia - Rotterdam

Stichting Suriana - Rotterdam

Stichting HerstelTalent - Koudekerke

Stichting Fietsmaatjes Teylingen - Teylingen

Stichting Straat Consulaat - Den Haag

Talentfabriek010 - Rotterdam

Stichting Anders - Papendrecht

Studio Moio - Leiden

Stichting Seedz - Rotterdam

Stichting ToReachIt - 's-Gravenzande

 

Deelnemers  Module 2

Stichting GoldenSports  - Amsterdam

Stichting Samen Oplopen - Zeist

Almeerse Schaatsvereniging – Almere

De Vrije Uitloop Coöperatief U.A. - Breda

Stichting Platform Levensverhalen Noord Holland – Amsterdam

Stichting Het Buro - Leeuwarden

Stichting TijdVoorActie - Ede

Stichting Kantara-Brug - Amsterdam

Starters4Communities - Amsterdam

Stichting Steunouder Nederland - Gouda

Stichting De Tijdmachine - Amsterdam

Stichting Talent And Dreams - Haarlem

Stichting HotspotHutspot - Rotterdam

Stichting YoungUP - Rotterdam

Stichting Young in Prison - Amsterdam

Stichting DeBroekriem - Utrecht

Munity Services - Nijmegen

Stichting Informele Zorg Twente - Hengelo

Stichting Elance - Amsterdam

Aaneen - Rotterdam